Współpracujemy z

Anna Para - Twója kancelaria prawnicza

Nowoczesne systemy zarządzania bezpieczeństwem

Rejestracja IP

Grundig GRI-K2208A

IP rejestrator sieciowy o kompaktowej obudowie. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi z funkcją PoE umożliwia bezpośrednią komunikację z kamerami  IP Grundig, a także automatyczną ich konfigurację. Rejestrator pozwala na zapis 8 strumieni w rozdzielczości Full HD, 25 klatek video na sekundę na każdym kanale - zarówno w trybie zapisu, jak i odtwarzania w formacie kompresji H.264. Dzięki dogodnemu interfejsowi graficznemu, proces instalacji oraz konfiguracji  całości systemu IP jest  tak prosty, jak w systemach analogowych.

Grundig GRI-K4416A

IP rejestrator sieciowy o kompaktowej obudowie. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi z funkcją PoE umożliwia bezpośrednią komunikację z kamerami  IP Grundig, a także automatyczną ich konfigurację. Rejestrator pozwala na zapis 16 strumieni w rozdzielczości Full HD, 25 klatek video na sekundę na każdym kanale - zarówno w trybie zapisu,  jak i odtwarzania w formacie kompresji H.264. Dzięki dogodnemu interfejsowi graficznemu, proces instalacji i konfiguracji  całości systemu IP jest  tak prosty, jak w systemach analogowych.

Aper PHR-HD7016

Zapis kamer Full HD oraz analogowych
Rejestrator umożliwia zapis obrazu z kamer APER Full HD SLOC o rozdzielczości
do 1920x1080 px oraz kamer analogowych z pełną prędkością 25kl./s.

Pełna konfiguracja i obsługa kamer Full HD SLOC
Możliwość pełnej konfiguracji i obsługi kamer Full HD SLOC poprzez TCP/IP i www dzięki tunelowaniu połączenia przez rejestrator.

Duże pojemności zapisu
Obsługa sześciu dysków twardych S-ATA oraz dwa interfejsy eS-ATA z obsługą JBOD
i/lub RAID.

Zalety
Wysoka jakość obrazu
Rewelacyjna jakość obrazu dzięki wsparciu pełnej gamy kamer Aper Full HD SLOC 
- od kamery kompaktowej po kamerę obrotową dzień/noc z 20-krotnym zoomem optycznym.

Bezstratna transmisja na duże odległości
Bezstratna transmisja obrazu na duże odległości do 500 metrów standardowym kablem koncentrycznym. Bardzo małe opóźnienie transmisji.

Łatwość konfiguracji 
Intuicyjne menu rejestratora, wsparcie konfiguracji kamer Aper Full HD SLOC, profesjonalne oprogramowanie EMS umożliwiające pełną obsługę systemów złożonych z kilkuset urządzeń.

Hikvision DS-8016HFI-ST

Rejestrator hybrydowy DS-8016HFI-ST jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym do pracy w mieszanych systemach CCTV i IPCCTV, stanowiąc kluczowy element systemu monitoringu. Urządzenie umożliwia zapis obrazu, dźwięku i innych informacji z nadzorowanego obiektu. DS-8016HFI-ST obsługuje do 32 kamer klasycznych i kamer IP z prędkością 25 kl./s dla każdej kamery, ze wsparciem strumieni wizyjnych H.264 i MPEG-4. Pozwala tym samym na uzyskanie wysokiej jakości obrazu przy niewielkiej zajętości danych oraz niewielkie obciążenie sieci (mały strumień danych) podczas transmisji obrazu. Zdolność do pracy dwustrumieniowej oznacza współdziałanie z dwoma niezależnymi strumieniami obrazu dla każdej kamery na potrzeby rejestracji (wysoka jakość) oraz transmisji sieciowej (wysoka kompresja). Obraz w rozdzielczościach do 5 Mpx dla kamer IP zapewnia niezwykle wysoką jakość wizualizacji. Obsługa dysków o sumarycznej pojemności do 32 TB oferuje wyjątkowo długie okresy rejestracji. Bezpieczeństwo nagrań gwarantuje opcja zapisu w trybie redundantnym oraz funkcja monitorowania stanu dysku. Rejestrator dostarcza rozwiązanie służące do realizacji sprawnego systemu dozoru, a także umożliwia integrację z instalacjami alarmowymi. DS-8016HFI-ST to urządzenie autonomiczne (Stand-alone) działające w oparciu o dedykowany system tzw. Wbudowanego Linuksa (Embedded Linux), co gwarantuje wysoką stabilność i niezawodność pracy. Rejestrator udostępnia obraz i dźwięk na żywo oraz nagrania poprzez sieć IP. Dzięki wielozadaniowości urządzenie może wykonywać wiele operacji jednocześnie i obsługiwać kilku użytkowników w tym samym czasie. Praca z rejestratorem jest realizowana z poziomu oprogramowania klienckiego lub przeglądarki internetowej. Dostęp mobilny oferują aplikacje na telefon komórkowy i PDA. Oprogramowanie sieciowe umożliwia zdalne zarządzanie instalacją złożoną z wielu rejestratorów.

Hikvision DS-9016HFI-RT

  -  Obsługa 32 kamer klasycznych i IP  (16 kamer analog. + 16 kamer IP) lub 32 kamer IP

  - Automatyczne wyszukiwanie kamer

  - montażu typu RACK 19'' (uchwyty w zestawie)

 Rejestrator hybrydowy DS-9016HFI-RT jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym  do pracy w mieszanych systemach CCTV i IP CCTV, stanowiąc kluczowy element systemu monitoringu. Urządzenie umożliwia zapis obrazu, dźwięku i innych informacji z nadzorowanego obiektu. DS-9016HFI-RT obsługuje do 32 kamer klasycznych i kamer IP z prędkością 25 kl./s dla każdej kamery, ze wsparciem strumieni wizyjnych H.264 i MPEG-4. Pozwala tym samym na uzyskanie wysokiej jakości obrazu przy niewielkiej zajętości danych oraz niewielkie obciążenie sieci (mały strumień danych) podczas transmisji obrazu. Zdolność do pracy dwustrumieniowej oznacza współdziałanie z dwoma niezależnymi strumieniami obrazu dla każdej kamery na potrzeby rejestracji (wysoka jakość) oraz transmisji sieciowej (wysoka kompresja). Obraz w rozdzielczościach do 5 Mpx dla kamer IP zapewnia niezwykle wysoką jakość wizualizacji. Obsługa dysków o sumarycznej pojemności do 32 TB oferuje wyjątkowo długie okresy rejestracji. Bezpieczeństwo nagrań gwarantuje opcja zapisu w trybie RAID oraz funkcja monitorowania stanu dysku. Rejestrator dostarcza rozwiązanie służące do realizacji sprawnego systemu dozoru, a także umożliwia integrację z instalacjami alarmowymi. DS-9016HFI-RT to urządzenie autonomiczne (Stand-alone) działające w oparciu o dedykowany system tzw. Wbudowanego Linuksa (Embedded Linux), co gwarantuje wysoką stabilność i niezawodność pracy. Rejestrator udostępnia obraz i dźwięk na żywo oraz nagrania poprzez sieć IP. Dzięki wielozadaniowości urządzenie może wykonywać wiele operacji jednocześnie i obsługiwać kilku użytkowników w tym samym czasie. Praca z rejestratorem jest realizowana z poziomu oprogramowania klienckiego lub przeglądarki internetowej. Dostęp mobilny oferują aplikacje na telefon komórkowy i PDA. Oprogramowanie sieciowe umożliwia zdalne zarządzanie instalacją złożoną z wielu rejestratorów.

 

Hikvision DS-7604NI-SE/P

 - Obsługa 4 kamer IP

 - Automatyczne wyszukiwanie kamer

 - Rejestracja RealTime

 - Wsparcie strumieni H.264

 - Współpraca z kamerami IP do 5 Mpx

 - Obsługa dwustrumieniowości kamer IP

 - Dwukierunkowa transmisja dźwięku

 - Monitorowanie pracy dysków

 - Konfiguracja uprawnień użytkowników

Rejestrator sieciowy DS-7604NI-SE/P jest wysokiej klasy urządzeniem przeznaczonym do zapisu obrazu i dźwięku w systemach IPCCTV. Rejestrator obsługuje 4 kamery IP z prędkością 25 kl./s dla każdej kamery oraz przewiduje wsparcie strumieni wizyjnych H.264. Pozwala tym samym na uzyskanie wysokiej jakości obrazu przy niewielkiej zajętości danych oraz niewielkie obciążenie sieci (mały strumień danych) podczas transmisji obrazu. Zdolność do pracy dwustrumieniowej oznacza współdziałanie z dwoma niezależnymi strumieniami obrazu dla każdej kamery na potrzeby rejestracji (wysoka jakość) oraz transmisji sieciowej (wysoka kompresja). Obraz w rozdzielczościach do 5 Mpx zapewnia niezwykle wysoką jakość wizualizacji. DS-7604NI-SE/P to jednostka autonomiczna (Stand-alone), działająca w oparciu o dedykowany system tzw. wbudowanego Linuksa (Embedded Linux). Obsługa realizowana jest poprzez wygodne i intuicyjne, graficzne menu ekranowe w języku polskim. Kontrola nad rejestratorami sprawowana może być zarówno lokalnie, jak i zdalnie. Sterowanie lokalne odbywa się za pomocą myszy USB. Obsługę zdalną poprzez sieć z wykorzystaniem komputera umożliwia przeglądarka internetowa lub oprogramowanie klienckie. Rejestrator jest w stanie współpracować z kamerami obrotowymi. Zapis obrazu realizowany jest na wewnętrznym dysku twardym S-ATA. Dzięki obsłudze dużych pojemności dyskowych - do 8 TB, można uzyskać bardzo długie okresy rejestracji.

Hikvision DS-7616NI-SP

- Obsługa 16 kamer IP

- Wbudowany 8-kanałowy przełącznik sieciowy (switch) PoE

- Automatyczne wyszukiwanie i dodawanie kamer

- Wsparcie strumieni H.264

- Współpraca z kamerami IP do 5 Mpx

- Obsługa dwustrumieniowości kamer IP

- Dwukierunkowa transmisja dźwięku

- Dyski twarde S-ATA, dyski/macierze sieciowe NAS/SAN

- Powiadamianie e-mail,  Synchronizacja NTP

- Współpraca z DynDNS

- Monitorowanie pracy dysków

Rejestrator sieciowy DS-7616NI-SP jest wysokiej klasy urządzeniem przeznaczonym do zapisu obrazu i dźwięku w systemach IP CCTV. Rejestrator obsługuje 16 kamer IP z prędkością 25 kl./s dla każdej kamery oraz przewiduje wsparcie strumieni wizyjnych H.264. Pozwala tym samym na uzyskanie wysokiej jakości obrazu przy niewielkiej zajętości danych oraz niewielkie obciążenie sieci (mały strumień danych) podczas transmisji obrazu. Zdolność do pracy dwustrumieniowej oznacza współdziałanie z dwoma niezależnymi strumieniami obrazu dla każdej kamery na potrzeby rejestracji (wysoka jakość) oraz transmisji sieciowej (wysoka kompresja). Obraz w rozdzielczościach do 5 Mpx zapewnia niezwykle wysoką jakość wizualizacji. DS-7616NI-SP to jednostka autonomiczna (Stand-alone), działająca w oparciu o dedykowany system tzw. wbudowanego Linuksa (Embedded Linux). Obsługa realizowana jest poprzez wygodne i intuicyjne, graficzne menu ekranowe w języku polskim. Kontrola nad rejestratorami sprawowana może być na wiele sposobów, zarówno lokalnie, jak i zdalnie. Sterowanie lokalne odbywa się za pomocą myszy USB lub pilota IR. Obsługę zdalną poprzez sieć z wykorzystaniem komputera umożliwia przeglądarka internetowa lub oprogramowanie klienckie. Rejestrator jest w stanie współpracować z kamerami obrotowymi. Zapis obrazu realizowany jest na wewnętrznych dyskach twardych S-ATA. Dzięki obsłudze dużych pojemności dyskowych - do 8 TB, można uzyskać bardzo długie okresy rejestracji.

Nowoczesne systemy zarządzania bezpieczeństwem

  • Data aktualizacji: 2019-09-09 11:06