Współpracujemy z

Anna Para - Twója kancelaria prawnicza

Nowoczesne systemy zarządzania bezpieczeństwem

Kamery kopułowe IP

Hikvision DS-2CD2532F-I(W)(S)

       - Rozdzielczość obrazu 3 megapiksele lub 1,3 megapiksele - DS-2CD2512F-I(W)(S)

       - Dwa niezależne strumienie wideo

       - Miniaturowa obudowa wandaloodporna

       - Gniazdo karty microSD

       - Wbudowany promiennik podczerwieni

       - Kompresja H.264 i mJPEG

       - Zrzut klatek obrazowych JPEG na serwery FTP

       - Zasilanie PoE

Seria Hi Watch to nowe budżetowe rozwiązanie marki HikVision do systemów IP wysokiej rozdzielczości. Kamery oparte są o wysokiej klasy przetworniki CMOS o rozdzielczości 1,3 megapiksela. Do dyspozycji są dwa niezależne strumie i dwie metody kompresji H.264 oraz mJPEG. Jakość strumienia głównego można precyzyjnie regulować zmieniając zajętość pasma w przedziale od 32 kbps do 16 Mbps. Dostępne są także tryby CBR i VBR. Kamery potrafią również wysyłać pojedyncze klatki w formacie JPEG bezpośrednio na serwer FTP lub na maila w formie powiadomienia. Wszystkie modele posiadają funkcję detekcji ruchu oraz rozbudowane opcje harmonogramu, dzięki któremu można dowolnie zdefiniować czas aktywowania poszczególnych opcji. Dostępna funkcja dzień/noc z mechanicznie przesuwanym filtrem podczerwieni, z możliwością regulacji progu przełączenia. Wersja S posiada wbudowany mikrofon i jedno wyjście audio do podłączenia zewnętrznego głośnika, oraz po jednym wejściu i wyjściu alarmowym. Zdalna aktualizacja firmwaru, zgrywanie i wgrywanie ustawień oraz dostęp do dziennika zdarzeń z poziomu przeglądarki internetowej. Możliwość ręcznego rozpoczęcia nagrywania na lokalny dysk twardy w komputerze. Wersja W posiada wbudowany moduł WiFi do bezprzewodowej komunikacji. Miniaturowa obudowa kopułowa odporna na akty wandalizmu. Obiektyw stało ogniskowy, zasilanie 12 VDC lub PoE.

Aper NDVR-4205

Kamera megapikselowa kopułowa NDVR-4205, seria NDVR to pierwsze megapikselowe kamery IP marki APER. Zastosowano w nich wysokiej klasy matryce CMOS o rozdzielczości fizycznej 5 megapikseli dzięki którym, po obróbce cyfrowej, kamery generują wyraźny i szczegółowy obraz 1080p lub 720p (w zależności od modelu). Podstawowy strumień generowany jest w kompresji H.264 i umożliwia płynna regulacje zajętości pasma od 45 kbps do 8Mbps. Niezależnie od rozdzielczości prędkość strumienia osiąga zawsze 25 kl/s. Drugi strumień może być generowany zarówno w kompresji H.264 jak i mJPEG przy czym dostępne rozdzielczości są ograniczone zasobami sprzętowymi. Kamery umożliwiają płynną regulację czasu ekspozycji, wzmocnienia sygnału, załączanie kompensacji oświetlenia tła oraz wydłużonej migawki. Dostęp do wszystkich funkcji i ustawień możliwy jest z poziomu wygodnego interfejsu przeglądarki internetowej. Urządzenia umożliwiają ponadto dwutorową komunikację audio, posiadają 1 wejście i 1 wyjście alarmowe oraz gniazdo kart mikro SD. Zapis na kartę SD może być realizowany w formie pojedynczych klatek z drugiego strumienia wideo w formie cyklicznej, z detekcji ruchu lub alarmu na wejściu. Dostęp do danych na karcie umożliwia wbudowany w kamerę serwer FTP. Możliwa jest także transmisja obrazów na zewnętrzny serwer FTP lub wysłanie powiadomienia e-mail. Dostęp do obrazu możliwy jest przez przeglądarkę internetowa korzystająca z wtyczek ActiveX, z zewnętrznego oprogramowania (m.in. Alent, SeeTec) lub bezpośrednio przez protokół RTSP. W konfiguracji ustawień sieciowych pomocna jest darmowa aplikacja AdminTool, dzięki której możemy szybko skonfigurować większą ilość kamer. Możliwa zdalna aktualizacja firmwaru, zgrywanie ustawień i obsługa dynDNS. Kamery wyposażono w obiektywy zmiennoogniskowe 3,3 - 12 mm ze zdalnym sterowaniem z poziomu przeglądarki. Za pomocą dodatkowego panelu istnieje możliwość zdalnej zmiany ogniskowej i ostrości w całym zakresie pracy obiektywu, co znacząco ułatwia proces instalacji. Całość zamknięto w solidnych obudowach wandaloodpornych o klasie szczelności IP66. Zasilanie napięciem bezpiecznym 12 VDC / 24 VAC lub 48 VDC PoE z sieci ethernet.

JVC VN-H257U

Automatyczne strojenie ostrości
Funkcja focus assist pozwala na szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości za pomocą wciśnięcia przycisku na panelu tylnym kamery lub zdalnie z poziomu przeglądarki. Ułatwia i przyspiesza proces instalacji, zapewniając jednocześnie najlepszą możliwą do uzyskania ostrość obrazu.

Super LoLux HD
Technologia Super LoLux HD sprawia, że kamery JVC są pierwszymi na rynku urządzeniami megapikselowymi oferującymi wysoką czułość i jasny obraz w nocy osiągany do tej pory tylko w systemach analogowych. Pozwala to na tworzenie nowoczesnego systemu monitoringu wysokiej rozdzielczości z doskonałym obrazem zarówno w dzień, jak i w nocy.

Szeroka dynamika CLVI
Zestaw funkcji CLVI znakomicie poprawia jakość generowanego obrazu i uwydatnia dużą ilość szczegółów, które nie są widoczne przy trudnych warunkach pogodowych i oświetleniowych. CLVI to nie tylko zwiększenie dynamiki obrazu, ale także inteligentne wyostrzanie krawędzi oraz efekt usuwania mgły.

Rozdzielczość Full HD
Dzięki zastosowanej matrycy kamery dostarczają najwyższej jakości obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli zgodnej ze standardem 
Full HD.

Hikvision DS-2CD7153-E

Kamery megapikselowe IP firmy Hikvision oparte o wysokiej klasy przetwornik CMOS. Generują obraz do dwóch megapikseli. Dzięki wydajnemu układowi kompresji H.264 nawet w najwyższych rozdzielczościach osiąga imponujący wynik 12,5 klatki/s. Przy niższych ustawieniach wartość ta wzrasta do pełnych 25 klatek/s. Do dyspozycji są dwa niezależne strumienie i trzy metody kompresji H.264, MPEG-4 i mJPEG. Dla każdego ze strumieni można precyzyjnie regulować zajętość pasma w przedziale od 32 kbps do 8 Mbps. Dostępne są także tryby CBR i VBR. Kamery potrafią również wysyłać pojedyncze klatki w formacie JPEG bezpośrednio na serwer FTP lub na maila w formie powiadomienia. Urządzenia posiadają funkcję detekcji ruchu oraz rozbudowane opcje harmonogramu, dzięki któremu można dowolnie zdefiniować czas aktywowania poszczególnych opcji. Dostępna funkcja dzień/noc realizowana elektronicznie. Zdalna aktualizacja firmwaru, zgrywanie i wgrywanie ustawień oraz dostęp do dziennika zdarzeń z poziomu przeglądarki internetowej. Możliwość ręcznego rozpoczęcia nagrywania na lokalny dysk twardy w komputerze. Wandaloodporna obudowa o klasie szczelności IP66. Obiektyw stałoogniskowy 2,8 lub 4,0 mm. Zasilanie 12 VDC lub PoE.

Hikvision DS-2CD2732F-I

 

- Rozdzielczość obrazu 3 megapiksele lub 1,3 megapiksele - DS-2CD2712F-I(S)

- Dwa niezależne strumienie wideo

- Klasa szczelności IP66

- Kompresja H.264 i mJPEG

- Zrzut klatek obrazowych JPEG na serwery FTP

- Zasilanie PoE

- Nieduże rozmiary

Seria Hi Watch to nowe budżetowe rozwiązanie marki HikVision do systemów IP wysokiej rozdzielczości. Kamery oparte są o wysokiej klasy przetworniki CMOS o rozdzielczości 1,3 megapiksela. Do dyspozycji są dwa niezależne strumie i dwie metody kompresji H.264 oraz mJPEG. Jakość strumienia głównego można precyzyjnie regulować zmieniając zajętość pasma w przedziale od 32 kbps do 16 Mbps. Dostępne są także tryby CBR i VBR. Kamery potrafią również wysyłać pojedyncze klatki w formacie JPEG bezpośrednio na serwer FTP lub na maila w formie powiadomienia. Wszystkie modele posiadają funkcję detekcji ruchu oraz rozbudowane opcje harmonogramu, dzięki któremu można dowolnie zdefiniować czas aktywowania poszczególnych opcji. Dostępna funkcja dzień/noc z mechanicznie przesuwanym filtrem podczerwieni, z możliwością regulacji progu przełączenia. Wersja S posiada wbudowany mikrofon i jedno wyjście audio do podłączenia zewnętrznego głośnika, oraz po jednym wejściu i wyjściu alarmowym. Zdalna aktualizacja firmwaru, zgrywanie i wgrywanie ustawień oraz dostęp do dziennika zdarzeń z poziomu przeglądarki internetowej. Możliwość ręcznego rozpoczęcia nagrywania na lokalny dysk twardy w komputerze. Wersja W posiada wbudowany moduł WiFi do bezprzewodowej komunikacji. Miniaturowa obudowa kopułowa odporna na akty wandalizmu. Obiektyw stało ogniskowy, zasilanie 12 VDC lub PoE.

Grundig GCI-K1526V

IP kamera kopułkowa w obudowie wandaloodpornej z wbudowanym obiektywem 3~9mm oraz 23 diodami LED.Obsługuje rozdzielczości 2MP Full HD w formacie kompresji H.264 oraz MJPEG. Dzięki zastosowanej matrycy CMOS Omnivision przesyłane dane nie są zakłucane i mogą być szybko odczytywane. Kamera zgodna ze standartem ONVIF umożliwiając łatwą współpracę z innymi urządzenia sieciowymi. . Dodatkowe funkcjonalności takie ICR - mechniczny filtr podczerwienia oraz WDR - szeroki zakres dynamiki, pozwala na odtworzenie doskonałej jakości obrazu wszędzie tam gdzie występuje wysoki kontrast lub prześwietlenie obrazu.Każda Kamera IP Grundig posiada zaawansowaną funkcjonalność, spełniającą wszystkie obecne wymogi w zakresie nadzoru nad bezpieczeństwem.

Grundig GCI-G0862F

Nowa linia sieciowych kamer Grundig zaprojektowana jest  tak, aby spełnić wszelkie wyzwania jakie stawiane są tym urządzeniom. Zasięg ofertowy obejmuje kamery kompaktowe, kopułkowe i szybkoobrotowe, wszystkie przystosowane do eksploatacji zarówno w aplikacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Uzupełnieniem oferty są odpowiednie modele rejestratorów pozwalających na szybką, bezproblemową konfigurację systemu. Każdy model kamer oferuje zaawansowane technologicznie funkcjonalności, które pozwalają na efektywne korzystanie z najnowszych technologii CCTV IP. Wysoka rozdzielczość zapewniająca wyraźny obraz na potrzeby szczegółowych identyfikacji wymaganych do celów dowodowych, różne metody ekspozycji czy szyfrowane nagrywanie bezpośrednio na kartę pamięci  SD wbudowaną w kamerę to główne cechy całej linii kamer sieciowych Grundig, które uzupełnione o standardy takie jak strefy prywatności zapewniające dyskretne prowadzenie obserwacji czy inteligentne alarmy aktywowane przez detekcję ruchu sprawiają, że zarządzanie systemem staje się bardzo efektywne oraz intuicyjne.

Hikvision DS-2CD2312-I

    - Rozdzielczość obrazu 1,3 megapiksela (lub 3 megapiksele - DS-2CD2332-I)

    - Wysoka czułość 0,01 luksa

    - Dwa niezależne strumienie wideo

    - Kopułowa obudowa o klasie szczelności IP66

    - Wbudowany promiennik EXIR o zasięgu 30 m

Seria Hi Watch to nowe budżetowe rozwiązanie marki HikVision do systemów IP wysokiej rozdzielczości. Kamery oparte są o wysokiej klasy przetworniki CMOS o rozdzielczości 1,3 megapiksela. Do dyspozycji są dwa niezależne strumie i dwie metody kompresji H.264 oraz mJPEG. Jakość strumienia głównego można precyzyjnie regulować zmieniając zajętość pasma w przedziale od 32 kbps do 16 Mbps. Dostępne są także tryby CBR i VBR. Kamery potrafią również wysyłać pojedyncze klatki w formacie JPEG bezpośrednio na serwer FTP lub na maila w formie powiadomienia. Wszystkie modele posiadają funkcję detekcji ruchu oraz rozbudowane opcje harmonogramu, dzięki któremu można dowolnie zdefiniować czas aktywowania poszczególnych opcji. Dostępna funkcja dzień/noc z mechanicznie przesuwanym filtrem podczerwieni, z możliwością regulacji progu przełączenia. Wersja S posiada wbudowany mikrofon i jedno wyjście audio do podłączenia zewnętrznego głośnika, oraz po jednym wejściu i wyjściu alarmowym. Zdalna aktualizacja firmwaru, zgrywanie i wgrywanie ustawień oraz dostęp do dziennika zdarzeń z poziomu przeglądarki internetowej. Możliwość ręcznego rozpoczęcia nagrywania na lokalny dysk twardy w komputerze. Wersja W posiada wbudowany moduł WiFi do bezprzewodowej komunikacji. Miniaturowa obudowa kopułowa odporna na akty wandalizmu. Obiektyw stało ogniskowy, zasilanie 12 VDC lub PoE.

Hikvision DS-2CD2112-I

    - Rozdzielczość obrazu 1,3 megapiksela lub 3 megapiksele - DS-2CD2132-I

    - Wysoka czułość 0,01 luksa

    - Dwa niezależne strumienie wideo

    - Kopułowa obudowa wandaloodporna o klasie szczelności IP66

    - Wbudowany promiennik IR o zasięgu 30 m

Seria Hi Watch to nowe budżetowe rozwiązanie marki HikVision do systemów IP wysokiej rozdzielczości. Kamery oparte są o wysokiej klasy przetworniki CMOS o rozdzielczości 1,3 megapiksela. Do dyspozycji są dwa niezależne strumie i dwie metody kompresji H.264 oraz mJPEG. Jakość strumienia głównego można precyzyjnie regulować zmieniając zajętość pasma w przedziale od 32 kbps do 16 Mbps. Dostępne są także tryby CBR i VBR. Kamery potrafią również wysyłać pojedyncze klatki w formacie JPEG bezpośrednio na serwer FTP lub na maila w formie powiadomienia. Wszystkie modele posiadają funkcję detekcji ruchu oraz rozbudowane opcje harmonogramu, dzięki któremu można dowolnie zdefiniować czas aktywowania poszczególnych opcji. Dostępna funkcja dzień/noc z mechanicznie przesuwanym filtrem podczerwieni, z możliwością regulacji progu przełączenia. Zdalna aktualizacja firmwaru, zgrywanie i wgrywanie ustawień oraz dostęp do dziennika zdarzeń z poziomu przeglądarki internetowej. Możliwość ręcznego rozpoczęcia nagrywania na lokalny dysk twardy w komputerze. Obudowa tulejowa o klasie szczelności IP66 z wbudowanym promiennikiem podczerwieni o zasięgu 30 m. Obiektyw stałoogniskowy, zasilanie 12 VDC lub PoE.

Nowoczesne systemy zarządzania bezpieczeństwem

  • Data aktualizacji: 2019-09-09 11:06